Organogram


Bestuur

LMC Stichting voor Interconfessioneel en Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs te Rotterdam


Voorzitter college van bestuur
De heer M. Otto

 

Schoolleiding


Directeur,
Dhr. M.J. van Zanten

mvzanten@detooropmavo.nl

Teamleider/ plaatsvervangend directeur,
Dhr. W. Baar

teamleider@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator onderbouw,
Mw. L. Verhagen
lverhagen@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator bovenbouw,
Dhr. M. Rijnders
mrijnders@detooropmavo.nl

Docenten, vakken


Mw. M. Alberts fine Art
Dhr. W. Baar CKV
Dhr. P. van Bentveld gymnastiek
Dhr. G. van den Berg Nederlands
Dhr. J. van den Berg economie
Dhr. H. Bogaards economie
Dhr. M.Daneshvar wiskunde
Dhr. H. van Daalen wiskunde, natuurkunde, rekenvaardigheden
Mw. P. Delaporte media Design
Mw. M. Doornbosch Nederlands
Dhr. P. IJsseldijk biologie
Mw. E. Jesty Engels
Mw. E. Kanhai geschiedenis
Dhr. E. Karamercan wiskunde, rekenvaardigheden
Mw. S. Krul natuurkunde, wiskunde
Mw. P. Koster Spaans, Nederlands
Dhr. T. van Leeuwen lichamelijke opvoeding, biologie
Mw. A. Lozica theater
Dhr. F. Malzer gymnastiek
Mw. I. Meesters aardrijkskunde, geschiedenis
Mw. I. Meulemans Engels
Mw. F. Noordpool Nederlands
Mw. A. Pasman geschiedenis
Mw. T. Peña Spaans
Dhr. M. Rijnders Frans
Mw. F. Schaeffer biologie
Dhr. P. Schenk aardrijkskunde, maatschappijleer
Dhr. F. Theunis fine Art, Frans
Mw. M. Topal economie
Mw. L. Verhagen Engels
Mw. A. Wezelman Duits
Mw. M. Wiersma theater

Mentoren


1A Dhr. T. van Leeuwen
tvanleeuwen@detooropmavo.nl
1B Dhr. G. van den Berg gvdberg@detooropmavo.nl
1C Mw. M. Wiersma mwiersma@detooropmavo.nl
1D Mw. I. Meesters imeesters@detooropmavo.nl
2A Dhr. F. Theunis ftheunis@detooropmavo.nl
2B Mw. E. Jesty ejesty@detooropmavo.nl
2C Dhr. W. Baar wbaar@detooropmavo.nl
2D Mw. F. Noordpool fnoordpool@detooropmavo.nl
3A Dhr. F. Malzer fmaltzer@detooropmavo.nl
3B Dhr. P. Schenk pschenk@detooropmavo.nl
3C Mw. A. Pasman apasman@detooropmavo.nl
3D Dhr. P. IJsseldijk pijsseldijk@detooropmavo.nl
4A Mw. F. Schaeffer frschaeffer@detooropmavo.nl
4B Dhr. H. van Daalen hvandaalen@detooropmavo.nl
4C Mw. M. Alberts malberts@detooropmavo.nl
4D Dhr. H. Bogaards hbogaards@detooropmavo.nl

Overige functionarissen


Examensectrataris Dhr. W. Baar
LOB-coördinatie Dhr. M. Rijnders
Ict-coördinator Mw. C. Reijnen
Cultuurcoördinator Mw. M. Alberts
Burgerschapscoördinator Dhr P. Schenk
Zorgcoördinator Mw. J. Stronkhorst
Remedial teacher Mw. M. Doornbosch
Schoolmaatschappelijk werk Mw. J. Boelaars
Vertrouwenspersoon Mw. M. Alberts
Contactpersonen basisonderwijs Dhr G. van den Berg
Mw. I. Meesters
Dhr. T. van Leeuwen
Mw. L. Verhagen
Mw. M. Wiersma
Systeem/applicatie/websitebeheer Dhr. L. Allaart
Mw. C. Reijnen
Roosters Dhr. H. Bogaards jaarrooster
Dhr. M. Rijnders dagrooster
Administratie Mw. D. Vogelaar
Mw. J. Ribbels
Receptie,administratie, facilitair beheer Dhr. H. Mikkers
Beheer gebouwen Dhr. J. Oosterman
Kantinebeheer Mw. A. Da Conceicao